Рўйхатдан ўтган парол ёки логинингизни ёзинг
Ижтимоий тармоқлар орқали киринг:
Ёки рўйхатдан ўтинг:
Исмингиз
Э.Почтангиз
Паролингиз
Паролни такрорланг
Рўйхатдан ўтиш тугмасини босишингиз билан сайтдан фойдаланиш қоидалари билан ҳам танишиб чиққан бўласиз

Ҳалол ва ҳаром

00:00 / 26.06.2010 | eski savollar | 446
Ассалому Алайкум ҳурматли Шайҳ ҳазратлари.Мени 2 та саволим бор эди.Мен бир ташкилотда ҳайдовчи булиб ишлайман.Мен ташкилот юмушлари билан бозор , кассалардан маҳсулотлар ҳарид қиламан.Ба'зи пайтларда кассаларда ма'лум фоиз чэгирмалар беришади.Лекин маҳсулотда АСЛ нарҳ курсатилади.Шу чэгирма менга ҳалол буладими ?Мен ташкилотнинг автомашинасини ҳайдайман , шу машинада шаҳсий ишларим билан шугуллансам буладими ?Жавобингиз учун аввалдан раҳмат.Шуҳрат. Тош.ш.Тинчлик-6 куч. 25а уй

Шайх Муҳаммад Содиқ Муҳаммад Юсуф роҳимаҳуллоҳ:

1. Чегрима деганда нимани кўзда тутмоқдасиз? Агар улар қиладиган хизматингиз учун чой чақа маъносида берсалар, дуруст. 2. Ташкилот рухсат берган бўлса, унинг машинасида ўз ишингизни ҳам қилиб олсангиз бўлади.

Топ рейтинг www.uz Openstat